HİZMETLERİMİZ

null

Yenilenebilir Enerji

Yenilenebilir Enerji, sürekli devam eden doğal süreçlerdeki var olan enerji akışından elde edilen enerjidir. Bu kaynaklar güneş enerjisi, rüzgâr enerjisi, jeotermal enerji, hidrolik enerjisi, biyokütle enerjisi ve hidrojen enerjisi olarak sıralanabilir. Yediveren Bilişim&Enerji olarak tüm enerji konularında uzman kadromuz ile yanınızdayız.

null

Bilişim Hizmetleri

Bilişim Hizmetleri; Bilişim ve Bilgisayar Biliminin kuramsal temellerini ve bunların bilgisayar sistemlerinde uygulanabilmeleri sağlayan pratik teknikleri araştıran bir yapısal bilim dalıdır. Bilişimciler ya da bilgisayar bilimcileri bilgi oluşturan, tanımlayan ve dönüştüren bu alanda Yediveren Bilişim&Enerji gibi hizmet veren firmalar doğru ellere teslim edilmiştir. Tüm BT-IT çözümlerimizde yanınızda olmaktan onur duyarız. 

null

Destek Hizmetleri

Yetkili Servis Hizmeti verdiğimiz birçok marka kendi alanlarında en iyi ve en kaliteli ürün gruplarını üretmede sürekli bir yarış içerisinde bulunmaktadırlar. Bu yüzden, bu ürünlerine satış sonrası hizmetlerinde de en iyi servis firmaları ile çalışmayı tercih etmektedirler. Türkiye’de tercih ettikleri Yetkili Servis Firması, Uşak bölgesinde Yediveren Bilişim olarak, TSE-HYB ile bu anlamda üreticilere artı bir değer katmaktan kıvanç ve onur duymaktayız.Firmamız, Türkiye’nin değişim ve gelişimine fayda sağlamanın yanı sıra, iş ortakları ile tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve sahasında öncü bir teknoloji firması olma hedefiyle çalışmalarına devam edecektir.

null

Güvenlik Çözümleri

Yediveren Bilişim, Güvenlik Sistemlerinin satış, montaj, bakım ve onarımını titizlikle yürüten güvenlik sektöründe, uluslararası standartlara uygun kaliteli ürünler, tecrübeli montaj ekipleri ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.